Staplerfahrer (m/w/d) gesucht in Nähe von Frerising- ungarisch

Gi Group Deutschland GmbH

Später bewerben

Targoncás (m/w/d) munkalehetőség
Azonnali kezdéssel keressük új Targoncás kollégáinkat Neufahrn bei Freising-i partnercégünkhöz

Die Gi Group ist ein international agierender Personaldienstleister mit mehr als 500 Standorten in 40 Ländern.
Főbb feladatok

  • Raktári készletek átvétele, a kijelölt helyre szállítása

  • A tárolt készlet elrendezése, mozgatása, átrakása, tárolóhelyek feltöltése, a készletek állagmegóvása

  • Komissiózás, az áruk megrendelés szerinti összegyűjtése

  • Számítógépes nyilvántartás vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érvényes targoncavezetői engedély
  • Német vagy Angol nyelv alapszintű ismerete

  • Tudj csapatban és egyénileg is dolgozni

  • Rugalmasság, terhelhetőség

  • Önálló munkavégzés

    Amit kínálunk

  • Főállású munkaviszony

  • Versenyképes fizetés
  • Német bejelnetett hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás költségtérítése
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil háttér
  • Szállás a Munkahelytől 5 km-re

Stellenangebot in: Neufahrn bei Freising