Personalsachbearbeiter (w/m/d), People eXperience and Technology - Operations Center - Leipzig

Amazon GmbH


Job summary
Опис вакансії
«Кожен день — перший» — Джефф Безос
Ми віримо, що кожен день може бути першим для створення чогось надзвичайного, якщо ми вирішимо зробити це. Сьогодні може бути той самий день, коли ти сам можеш стати частиною цієї чудової ідеї. День, коли ти зможеш висувати свої власні ідеї та активно втілювати їх. Працювати в Amazon – це завжди захоплююче, хвилююче і ніколи не набридає. Якщо окрім всіх процесів ти також бачиш нашу найціннішу частину, наших співробітників - тоді тобі точно до нас!
Ти той, хто ніколи не залишвється без діла? Тоді стань Координатором відділу кадрів (PXT-OC Coordinator (m/f/d) Personal), частиною нашої команди в офісі Amazon у центрі Лейпцига та підтримай своєю роботою співробітників по всій Німеччині.

Для підтримки бізнесу у Різдвяний період ми шукаємо вмотивованих колег, які хочуть прийняти новий виклик з 1 вересня 2022 року.

Організація PXT-OC (People Experience and Technology - Operations Center) відіграє ключову роль у підтримці всієї структури відділу кадрів Amazon та пов'язаних з нею внутрішніх клієнтів. Головним завданням PXT-OC є управління всіма адміністративними та кадровими процесами чітко, пунктуально та професійно.

Основна увага завжди приділяється тому, щоб співробітники Amazon були задоволені завдяки коректному обліку робочого часу, безперебійному нарахуванню заробітної плати, а також поважному спілкуванню з колегами та клієнтами.

Key job responsibilities
Твої завдання:
Обслуговування та перевірка даних у системі обліку часу, облік відпусток, лікарняних та робочого часу
Обробка даних для співробітниць та співробітників Amazon у Німеччині та Австрії
Обслуговування персональних даних в інформаційній системі
Підготовка та своєчасне надання даних для подальшої обробки відділами кадрів на місцях

A day in the life
Один день з життя
Як частина нашої команди PXT ти станеш важливою ланкою між співробітниками Amazon по всій Німеччині та колегами з відділів кадрів у відповідних центрах логістики. Ти працюватимеш безпосередньо з керівниками команд відділу та колегами з суміжних відділів, які займаються нарахуванням заробітної плати. Разом з різноманітними процесами, значна частина твоїх обов'язків буде зусереджена на обробці запитів від співробітників, кадровиків або менеджерів.

About the team
Про команду
Ми команда, яка у своєму нинішньому вигляді була створена нещодавно. Взаємна підтримка є частиною нашої повсякденної роботи. Наші колеги винахідливі та завжди працюють над новими викликами, постійно вдосконалюючи щоденну роботу. Ти відкрита людина, що очікує від себе високого рівня обслуговування клієнтів та ретельно перевіряє свої дії? Тоді в нашій команді ти знайдеш багато однодумців.

Ми пропонуємо широкі переваги для співробітників!
Пропозиція мобільності, наприклад, громадський транспорт (100% відшкодування витрат на проїзд до роботи) або велолізинг чи велопрокат
Знижка на торгівельному майданчику Amazon
Безкоштовні фрукти та напої
Безкоштовне страхування життя та непрацездатності
Програми підтримки співробітників (зовнішня підтримка у приватних справах, наприклад пошук місця в дитячому садку)
Командні події та спортивні заходи
Часткова можливість видаленої роботи
Різноманітні кар'єрні можливості у міжнародній компанії
Комплексне та структуроване навчання

Ми з нетерпінням чекаємо на твоє резюме!

BASIC QUALIFICATIONS

Твоя кваліфікація:
Вільне володіння українською, бажано англійською, німецька необов'язково
Вміння працювати у команді
Професійний досвід у комерційному секторі
Впевнене володіння пакетом MS Office, особливо Excel та Word
Хист до обробки великих обсягів даних та адміністративної роботи
Обережність, надійність та незалежність у роботі
Готовність працювати за гнучким індивідуальним графіком

PREFERRED QUALIFICATIONS

· (В ідеалі) ви вже працювали з системами обліку робочого часу та/або іншими системами управління персоналом

Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. Protecting your privacy and the security of your data is a longstanding top priority for Amazon. Please consult our Privacy Notice ( to know more about how we collect, use and transfer the personal data of our candidates.

m/w/d

Stellenangebot in: Leipzig